Щодо віртуальної виставки «Ukraine Online Expo in Jordan 2024»

Посольством України в Йорданії досягнуто домовленості з українськими розробниками платформи atexpo.online щодо безкоштовної організації віртуальної виставки "Ukraine Online Expo in Jordan 2024" (http://surl.li/szmrk) у період з 15 липня по 15 жовтня 2024 року для представлення експортного потенціалу українських компаній, зацікавлених у виході на ринок Йорданії.

10:16 03.05.2024

Безоплатна правнича допомога

Безоплатна вторинна правнича допомога (БВПД) — вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя.

09:27 03.05.2024

18 квітня  2024 року південне Міжрегіональне управління  Державної служби з питань праці провело засідання Міжвідомчої робочої групи з питання організації та проведення заходів приурочених до Дня охорони праці у 2024 році та щодо реалізації спільних дій зниження рівня незадекларованої праці, попередження виробничого травматизму та професійних захворювань.

09:32 30.04.2024

Проєкт «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України»

Спільно з НСЗУ Національна служба здоров'я України запускаємо пілотний проєкт «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

08:57 30.04.2024

Загальнонаціональна акція єднання та віри «Випусники-2024 року для майбутніх поколінь»

Довкілля – це все, що нас оточує в природі. Повітря, вода, земля, рослини, тварини – усе це впливає на наше здоров’я, настрій, якість життя. Тому дуже важливо піклуватися про природу і зберігати її чистоту і красу.

21:43 29.04.2024

Трекер настрою. Що це і навіщо він потрібен?

Навіщо відстежувати, що впливає на твої емоції протягом дня? Як це може вплинути на покращення твого стану? Більше про трекер настрою та його приклади — читай в каруселі.

18:30 29.04.2024