Дата: від до Скинути

Оздоровлення та/або психологічна реабілітація дітей, які постраждали від збройної агресії російської федерації проти України

Каланчацька селищна  військова адміністрація повідомляє, що відповідно до розпорядження начальника Херсонської обласної військової адміністрації № 71 від 13 лютого 2024 року, особи Каланчацької  територіальної громади, які перемістились на підконтрольну територію України, можуть отримати одноразову матеріальну допомогу на оздоровлення та/або психологічну реабілітацію дітей, які постраждали від збройної агресії російської федерації проти України, за рахунок коштів обласного бюджету Херсонської області.

18:25 02.04.2024

Порушення сну у воєнні часи. Як з цим боротися?

Внаслідок війни українці постійно перебувають у хронічному стресі, який нерідко є причиною порушення сну. Такий стан негативно впливає на здоров'я та сприяє прогресуванню хвороб.

19:00 01.04.2024

Надавачі послуг психічного здоров’я та психосоціальної підтримки у Херсонській громаді

Перелік громадських і благодійних організацій, проєктів, медичних закладів, соціальних установ, їхні контакти та перелік послуг, які вони надають у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки:

16:30 01.04.2024

Як ВПО отримати субсидію на оплату житлово-комунальних послуг?

Держава підтримує громадян у складних життєвих обставинах. Один зі способів підтримки – надання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, попит на які збільшився через повномасштабну війну з росією.

20:02 29.03.2024

Приєднуйся до лав прикордонників!

Обираєш шлях захисника – обирай професію прикордонника. Новий формат рекрутингу пропонує Державна прикордонна служба України.

18:02 28.03.2024