Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

ІІ етап фестивалю дружин юних рятувальників

21 квітня  в ЦДЮТ пройшов ІІ етап  фестивалю дружин  юних рятувальників під гаслом  «Воїни  світла  бережуть  країну. Рятуємо життя -  рятуєм Батьківщину!» для загальноосвітніх закладів  Каланчацької ОТГ.

В рамках  фестивалю – конкурсу учасниками було представлено  виступ агітбригад ,твір «Що я знаю про пожежно-рятувальну справу  та правила пожежної безпеки»; малюнок на протипожежну тематику. Всі команди  були підготовлені,зацікавили виступами,  дотепними по тематиці ,розкрили тему фестивалю  та показали високу виконавську  майстерність. Коенкурс  оцінювало журі   в складі:   Макортета Є.В.,старшого лейтенанта служби цивільного  захисту,представника державної служби з надзвичайних ситуацій; Блищика Е.П.,головного спеціаліста  відділу освіти ,молоді та спорту виконкому Каланчацької селищної ради; БотвінкоН.І, директора ЦДЮТ, АвраменкоЛ.С.,заступника директора центру. Переможці нагороджені  солодкими призами від Каланчацького районного сектору ДСНС та спільними  грамотами відділу освіти ,молоді та спорту виконкому Каланчацької селищної ради. За І місце –КаланчацькаЗОШ№2; за ІІ місце -Роздольненський НВК,КаланчацькаЗОШ№1; за ІІІ місце -  ГорьківськаЗОШ, ОлександрівськаЗОШ,  Новопавлівський НВК.