Сміхотерапія для пенсіонерів

Дата: 04.04.2017 13:45

У Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних

по слуг) Каланчацької селищної ради для пенсіонерів відбувся черговий захід

,присвячений Дню гумору.

Відкрила цей  захід ведуча – культорганізатор територіального центру Радіонова Л.А. Яка привітала всіх присутніх з Днем гумору і побажала,щоб ніколи не покидала всіх весела вдача. Бо українська душа споконвіку любила веселитися,забуваючи життєві негаразди і прикрощі. А що може бути кращим,як зібратися разом,щоб пожартувати. Дві куми Данько В.І.  та Крупач А.М.,які вміло продемонстрували свої здібності. Вдало виконали свої ролі Дем’янова Л.Є. та Тишнюк З.Ю. інсценуючи сценку «На прийомі у лікаря». Безкоштовний сеанс сміхотерапії надали Петренко Є.П.,Мельничук Т.В.,Данько В.І.,Козачок А.М.,які розповіли гуморески та смішні історії. А також всіх присутніх пригостили вітаміном сміху Марченко О.Г. та Панасюк Г.К.Захід завершили слова ведучої: «Я кожному із Вас дарую по маленькому кусочку щастя,радощів,усмішок. Хай сміх ніколи не покидає Вас, а весь час супроводжує по життю у кожній Вашій клітинці»