Каланчацька громада
Каланчацький район, Херсонська область

28 квітня 2017 року відбувся V обласний конкурс художньої самодіяльності працівників закладів охорони здоров’я Херсонської області, організований обласною профспілкою медичних працівників.

До участі в конкурсі долучилось 15  медичних закладів області, серед яких і КЗ «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги». Метою конкурсу було виявлення та розкриття творчих здібностей обдарованих особистостей.

Приємно зазначити, що представниця нашого закладу Галаженко Катерина отримала заслужену відзнаку – ІІ місце у номінації «Гра на музичних інструментах». Журі відзначило її високу майстерність виконання на домрі музичної композиції «Червона рута».

Колектив Центру вітає переможницю та бажає натхнення у майбутньому!