Про проведення акції «За чисте довкілля»

Дата: 07.04.2017 09:11

З метою формування екологічної культури учнівської молоді, розвитку працелюбності, активізації суспільно-корисної роботи та трудової діяльності школярів, виховання в учнів почуття дбайливого господаря та відповідального громадянина-патріота своєї країни у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладах Каланчацької об’єднаної територіальної громади 06 квітня 2017 року проведено:

- Акцію «Чистий четвер» (прибирання, вапнування бордюрів, стовпів, дерев території, висадка дерев, декоративних кущів та квітів на територіях закладів, прибирання дитячих майданчиків населених пунктів);

- Акцію «Шануймо пам’ять» (упорядкування закріплених за школами пам’ятних знаків, могил загиблих воїнів);

- Акцію «Екологічними стежками» (прибирання та упорядкування закріплених паркових зон населених пунктів).

Відділ освіти, молоді та спорту виконавого комітету Каланчацької селищної ради